Автоцивілка / ОСАГО
ОСЦПВ («автоцивілка») – обов’язковий страховий поліс

На сьогодні згідно діючого законодавства України в нашій країні для усіх автовласників оформлення полісу ОСЦПВ (обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) є обов’язковим.
Як працює ця система? В разі настання страхового випадку компанія, в якій було оформлено страховий поліс, відшкодовує збитки, нанесені третім особам (постраждалим в ДТП). Сюди входить компенсація збитків майну, здоров’ю та життю постраждалих (третіх осіб), які вони отримали з вини застрахованої особи.
Постраждати від халатності, неуважності або недосвідченості учасників руху може навіть найдосвідченіших та відповідальний водій, тому надійний страховий захист на випадок непередбачуваної ситуації потрібна усім і кожному. Навіть якщо ви належите до числа тих автомобілістів, які можуть похвалитися солідним водійським стажем, повністю гарантувати, що в вашому житті ніколи не трапиться неприємна ситуація на дорозі, на жаль, неможливо.
Вашим «рятівним кругом» в непередбачуваних випадках стане «автоцивілка» або поліс ОСЦПВ.

Переваги оформлення полісу ОСПЦВ :

- Професійна консультація по усім питанням ;
- Оперативне оформлення договору ;
- Прозорі умови співпраці ;
- Чітке виконання взятих зобов’язань ;
- Своєчасні виплати в разі настання страхового випадку .

Яким чином визначається розмір страхової виплати за полісом ОСПЦВ

Згідно діючому законодавству ліміт відповідальності або страхова сума для компенсації майнового збитку, нанесеного третім особам, складає 100 тисяч гривень (з розрахунку на одного потерпілого, при цьому в сумі виплати не можуть перевищувати 500 тис. грн).
Визначення розміру франшизи для майнових збитків лишається на вибір клієнту та може складати 0, 1000 и 2000 грн. Франшиза – це сума, на яку зменшується розмір виплати в разі настання страхового випадку.
Що ж стосується страхової суми для збитків по здоров’ю та життю третіх осіб, то в цьому випадку сума на одного потерпілого складає 200 тисяч гривень. Оскільки це загальнообов’язкове страхування, тарифи при покупці полісу є для усіх однаковими та встановлюються Моторним (Транспортним) Страховим бюро України.
Звертаємо увагу, що ціна полісу ОСЦПВ («автоцивілки») розраховується як множина базового річного тарифу, встановлено на законодавчому рівні, з врахуванням певних коригуючих коефіцієнтів, таких як:
- Місце реєстрації автомобіля (транспортного засобу),
- Тип транспортного засобу (легковий, вантажний автомобіль, автобус, причеп, мотоцикли та моторолери) та його характеристики (об’єм двигуна),
- Строй дії страхового полісу,
- Сфера використання транспортного засобу,
- Наявність діючих державних пільг (пенсійне, чорнобильське посвідчення, учасник бойових дій тощо),
- Розмір обраної франшизи.

Чому варто страхуватися у нас

- 35 хвилин на розрахунок суми збитку за полісами ОСЦПВ
- 2 дні для реалізації експрес-виплати за полісами ОСПЦВ
- 28% всіх страхових подій за полісами ОСЦПВ врегульовується в рамках проекту експрес-виплат
- 13 днів становить середній час врегулювання збитків з ОСЦПВ за європротоколом
- 26 днів - середній час врегулювання збитків за полісом ОСЦПВ, що є одним з найнижчих показників на ринку